mamazawsze.pl

Blog tematyczny o dziecku, parentingu, modzie i przepisach .

Dziecko

Najciekawsze zabawki nad morze – jakie warto zabrać dla swojego dziecka?

Najciekawsze zabawki nad morze – jakie warto zabrać dla swojego dziecka?

Wycieczka z dzieckiem nad morze to świetny pomysł, aby aktywnie spędzać wspólny czas na świeżym powietrzu. Na etapie przygotowywania się do takiej wyprawy, musisz zabrać ze sobą nie tylko odpowiednio duży koc plażowy, ręczniki, jedzenie i picie. Potrzebujesz też sprawdzonych zabawek nad morze, które umożliwią Twojemu dziecku świetną zabawę przez wiele godzin na plaży. Zobacz, jakie są najlepsze zabawki na plażę polecane dla dzieci.

TOP 5 zabawek do piasku – co powinno mieć dziecko na plaży?

Podczas wypadu na pobliską plażę w miejscu zamieszkania lub na wakacyjnym urlopie nigdy nie możesz zapominać o zabraniu ze sobą praktycznych i bezpiecznych akcesoriów oraz zabawek na plażę. W przeciwnym razie  Twoje dziecko będzie się nudzić i prawdopodobnie nie pozwoli Ci odpocząć nawet przez sekundę.

Najlepsze zabawki dla dzieci na plażę to:

  1. Zestaw wiaderko z akcesoriami ogrodniczymi – to najczęściej wybierany produkt przez wielu rodziców. Dzieci uwielbiają przesypywać piasek, nosić go w wiaderku i tworzyć piaskowe budowle. Takie gadżety to gwarancja dobrego zabawy przez wiele godzin.

  2. Silikonowe foremki – idealnie nadają się do zabawy na plaży zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci.

  3. Wodny młyn – zestaw składający się ze stojaka, kół zębatych i kołowrotków to świetne rozwiązanie dla starszych dzieci. Takie zabawki do piasku są w stanie zainteresować malucha na długi czas.

  4. Samochód typu ładowarka – pojazd z wywrotką to świetna zabawka nad morze dla chłopców. Na „pakę” samochodziku dziecko może załadować piasek, pomieszać go z wodą i finalnie wykonać budowlę piaskową w innym miejscu.

  5. Wiaderko z sitkiem – to nasza ostatnia propozycja na zabawki nad morze. Możesz zachęcić swoje kilkuletnie dziecko do poszukiwania skarbów na plaży – wystarczy przesiewać piasek przez sitko do wiaderka.

Jest naprawdę wiele ciekawych zabawek dla dzieci na plażę, które zawsze warto zabierać ze sobą. Jeśli masz ograniczoną przestrzeń w torbie spacerowej, ogranicz się do łopatki i silikonowych foremek. To wystarczy, aby zająć swoją pociechę nawet na kilka godzin pobytu na nadmorskiej plaży.

Sprawdzone akcesoria na plażę dla dzieci – czego potrzebujesz dla swojej pociechy?

Świetnym uzupełnieniem torby każdego rodzica są akcesoria na plażę marki MamaBoo. To przede wszystkim bambusowe chusteczki delikatne dla dziecięcego ciała, kocyki i pledy – zarówno dla dzieci, jak i dla mam.

Takie akcesoria świetnie sprawdzają się podczas wypadu nad morze w chłodniejsze dni. Z pledem, kocykiem lub cieplutkim otulaczem bambusowym zapewnisz swojemu dziecko ciepło, komfort i poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

Inne akcesoria, które także warto zabrać ze sobą wraz z zabawkami nad morze to: parasol plażowy, duże ręczniki kąpielowe, a także bidon na wodę.

Jak wybierać zabawki nad morze dla dziecka? Porady dla rodzica

Choć mogłoby się wydawać, że zakup zabawek nad morze dla dziecka to błaha sprawa, to jednak dokonanie ostatecznej decyzji bywa bardziej skomplikowane. Zanim zamówisz dla swojej pociechy zabawki plażowe, weź pod uwagę:

  • materiał wykonania – zabawki dla dzieci na plażę powinny być wykonane z bezpiecznego, antyalergicznego materiału,

  • typ konstrukcji zabawki – dla mniejszych pociech wybieraj zabawki bez drobnych elementów, które mogłyby zostać połknięte,

  • przeznaczenie – nie wszystkie zabawki nad morze nadają się do zabawy w piasku.

Warto też sprawdzać cenę za poszczególne zabawki i akcesoria na plażę dla dzieci. Niemniej jednak nie szukaj nadmiernych oszczędności, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, komfort i świetną zabawę dziecka.

Wiele ciekawych zabawek nad morze dla dzieci w różnym wieku znajdziesz w ofercie sklepu internetowego https://raczkujemy.pl/zabawki-nad-morze/. Znajdziecie tu produkty dopasowane do potrzeb wszystkich dzieci: chłopców, dziewczynek… już od pierwszego roku życia! 

Artykuł sponsorowany

Udostępnij

O autorze

Witaj! Jesteśmy grupą przyjaciół, aktywnych rodziców, którzy chcą dzielić się z innymi swoimi przemyśleniami na temat parentingu, super pomysłami na spędzanie wolnego czasu, wiedzą o rozwoju dziecka i jego zdrowiu a także luźnym contentem i przepisami na najlepsze dania dla całej rodziny!